پیام حضرت آیت الله محسن فقیهی دام ظله در پی هتک حرمت قرآن کریم


پیام حضرت آیت الله محسن فقیهی دام ظله در پی هتک حرمت قرآن کریم

, ,

🔹به گزارش روابط عمومی دفتر حضرت آیت‌اللّه محسن فقیهی، معظم له طیّ بیانیه‌ای، اهانت به قرآن کریم را مایه شرمندگی برای بشریت خوانده و آن را محکوم کردند. متن پیام ایشان بدین شرح است:

بسم اللّه الرحمن الرحیم

قال اللّه تعالی: (یا ایّها النّاس قد جاءکم برهان من ربکم و انزلنا الیکم نوراً مبیناً)سوره نساء:۱۷۴

🔹اهانت عدّه‌ای از اشخاص، با اجازه برخی دولت‌هایِ به اصطلاح طرفدار عقلانیت، به مقام اقدس و اعلای کلام خداوند متعال، کتاب صلح و دوستی و عدالت و مساوات، یعنی قرآن کریم؛ خشم و نفرت عالم اسلام و آزادی‌خواهان جهان را بر انگیخته است.
در پشت پرده‌ی این اهانت نابخشودنی، مقاصد سیاسی و معارضه با موج وسیع اسلام‌خواهی و دسیسه‌های عوامل صهیونیسم و مستکبران جهان، قرار دارد.
این عدّه معدود که صدای ادّعای طرفداری دروغین آنها از آزادی اندیشه‌، گوش فلک را پُر کرده است، در مقابلِ صدای عدالت‌خواهیِ قرآن، پرچم مقابله با عقل و آزادی برافراشته و به مقدّس‌ترین کتابِ بیش از دو میلیارد مسلمان، اهانت و جسارت کرده‌ و مایه‌ شرمندگی بشریت شده‌اند.

🔹در مرحله اوّل، باید سازمان‌ها و نهادهای طرفدارِ حقوق بشر و آزادی بیان، سپس علمای اسلام در سرتاسر عالم، و نیز حوزه‌های علمیه، اساتید و نخبگان حوزوی و دانشگاهی و همه اقشار و اصناف امّت اسلام، هتک حرمت ساحت مقدّس این کتاب بزرگ آسمانی را به شدّت محکوم نمایند و از سران حکومت‌های اسلامی بخواهند که در مقابل این تاریک‌اندیشی و جهل‌پرستی، سفرای این کشور را فراخوانده و مراتب اعتراض شدید نسبت به این عمل ضدّ انسانی را به آنها گوشزد کرده و خواستار محاکمه و مجازات مسبّبان و عاملانِ این کار شوند.

محسن فقیهی
قم المقدسه
دهم ذی الحجه ١۴۴۴

@mohsenfaghihi

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *