آیت الله محسن فقیهی: مرحوم آیت الله شاه آبادی مورد تأیید رهبر انقلاب بود


آیت الله محسن فقیهی: مرحوم آیت الله شاه آبادی مورد تأیید رهبر انقلاب بود

⭕آیت الله محسن فقیهی: مرحوم آیت الله شاه آبادی مورد تأیید رهبر انقلاب بود

????آیت الله محسن فقیهی در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری«حوزه»، با اشاره به شخصیت اخلاقی، عملی و مبارزاتی مرحوم آیت الله نصر الله شاه آبادی گفت: شخصیت آن عالم ربانی در ابعاد مختلف پر اهمیت بود و اولین بعُد جایگاه خانوادگی وی بود.مرحوم آیت الله شاه آبادی از خانواده بزرگی متولد شد که پدر ایشان استاد عرفان و استاد بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران امام راحل بودند.

????عضو جامعه مدرسین اظهار داشت: مرحوم ابوی ایشان آیت الله محمد علی شاه آبادی از لحاظ عرفانی مورد تأیید امام راحل بود و به همین دلیل امام راحل ایشان را به عنوان استاد عرفانی برگزیدند.
از این استاد عرفان فرزندانی به دنیا آمدند که هر کدام خود شخصیت و عالمی بزرگ و اثرگذار جامعه اسلامی و دین و خدمت گذار مردم بودند.

????خود مرحوم آیت الله شاه آبادی هم از علمای بزرگ، مبرز و استاد عرفان، و از لحاظ علمی و تقوایی، فردی شناخته شده و مورد احترام و تأیید بزرگان حوزه بود.

این استاد حوزه عنوان کرد: از دیگر خصوصیات آن عالم ربانی این بود که شاگرد امام راحل بودند، تقریرات درس امام راحل را می نوشتند و حتی مورد احترام امام راحل بودند.
آن عالم ربانی از نظر مبارزاتی هم در صف اول انقلاب قرار داشت و از شخصیت امام راحل و انقلاب ایشان حمایت می کرد.

????مرحوم آیت الله شاه آبادی مورد تأیید رهبر انقلاب و این اواخر در سنگر خبرگان رهبری مشغول خدمت رسانی بود و دارای روحیه انقلابی، ولایت مدار و به رهبر انقلاب ابراز علاقه فراوان می کرد.
مرحوم آیت الله شاه آبادی سالها عمر خود را در حوزه مشغول تعلیم و تربیت شاگردان مکتب فقه جعفری(ع)بود.

http://uupload.ir/files/klaa_139611280843054213362224.jpg
➖خبرگزاری حوزه
@mohsenfaghihi

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *