مردم تکلیف خود را ادا کردند نوبت قدرشناسی مسؤولان است


مردم تکلیف خود را ادا کردند نوبت قدرشناسی مسؤولان است

,
🔻مردم تکلیف خود را ادا کردند نوبت قدرشناسی مسؤولان است
✔️ آیت الله #محسن_فقیهی  به مناسبت ایام فجر:
دهه فجر، طلوع خورشید انقلاب اسلامی، دهه تجدید عهد با آرمان‌های امام عظیم‌الشأن و آغاز فصلی جدید در تاریخ این مرز و بوم است. 
سرنگونی رژیم شاهنشاهی با قیام عظیم مردمی در یوم‌الله ۲۲ بهمن و رأی به تشکیل حکومت اسلامی به معنای پایان هندسه معیوب پادشاه-رعیت و ایجاد رابطه امام- امت است. 
حضور حداکثری مردم در تمام صحنه‌های خطیر تاریخ انقلاب سبب شده نظام مقدس جمهوری اسلامی، در چشم ملت‌های جهان، یک نظام منحصر‌به‌فرد جلوه کند، چه اینکه مردم به عنوان عاملان پیروزی این انقلاب، خود به تداوم و شکوهمندی و عزت هر چه بیشتر انقلاب یاری می‌رسانند. ۲۲ بهمن و حضور میلیونی مردم در این یوم‌الله را می‌توان از برکات الهی برای این انقلاب برشمرد. با وجود تمام مشکلات و سختی‌هایی که در مسیر عزت، استقلال و آزادی با آن مواجه شده‌ایم اما ملت فهیم و قدرشناس ایران در ۲۲بهمن‌ماه، با حضور معنوی و پرشکوه خود، پیام اقتدار، همبستگی و فرمان‌پذیری از مقام معظم رهبری را به دنیا مخابره می‌کنند. امسال نیز به‌ رغم تشدید تحریم‌ها و افزایش مشکلات اقتصادی و همه‌گیری ویروس منحوس کرونا، مردم با راهپیمایی موتوری و خودرویی در سراسر ایران، بار دیگر حماسه‌ای به‌یادماندنی از خود به یادگار گذاشته و با خلق صحنه‌هایی بی‌نظیر از شکوه و عزتمندی ایران اسلامی، بینی استکبار جهانی را به خاک مالیدند. 
مردم ایران با این حضور نشان دادند آرزوی خناسان برای سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی، خوابی آشفته است که هیچگاه تعبیر نخواهد شد، زیرا ملت سربلند ایران، همچنان به نظام اسلامی و رهبر عظیم‌الشأن آن اعتماد داشته و گوش به فرمان ایشان هستند. مردم ایران در طول ۴۲ بهار از انقلاب شکوهمند اسلامی، به وظیفه خود در پاسداری از خون شهدا و حفظ ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های امام راحل بخوبی عمل کردند و اکنون نوبت مسؤولان است که با قدرشناسی از بصیرت و درایت مردم، تمام توان خود را برای عبور از سد مشکلات و رساندن کشتی انقلاب اسلامی به ساحل امن آرامش اقتصادی به کار بندند.
🔸 منبع: #روزنامه_وطن_امروز، شماره۳۱۴۵

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *